02 березня 2023 року відбудеться зустріч з громадськістю за участі начальниці Вишгородського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області Ірини Кобилінської на тему: «Декларування громадян-2023».
Зустріч відбудеться 02 березня 2023 року об 11-й годині за адресою: м. Вишгород, просп. Шевченко,1-а.
Довідки за телефоном: (04596)2-22-18.
Вишгородський відділ податків і зборів з фізичних осіб
та проведення камеральних перевірок