Головне управління ДПС
у Київській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Бюджетні рахунки та рахунки для сплати єдиного внеску

До уваги платників податків!

З 1 січня 2021 року вводяться в дію нові бюджетні рахунки

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що у зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» з 1 січня 2021 рокуДержавною казначейською службою України відкриті нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів.

Переглянути реквізити рахунків можна в розділі - 1. Реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів по Київській області.

Крім того, з 01 січня 2021 року вступили в дію нові небюджетні рахунки за балансовим рахунком 3556 «Рахунки для зарахування єдиного соціального внеску» в розрізі символів відповідно до наказу Державної казначейської служби України від 10.12.2020
№ 357 «Про затвердження Довідника відповідності символу звітності пропорціям розподілу єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Переглянути реквізити рахунків можна в розділі - 2. Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Київській області.

Переглянути символи рахунків для сплати єдиного внеску можна в розділі – 3. Символи рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Київській області.

Кошти, сплачені платниками з 01.01.2021 на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та єдиного внеску не будуть зараховуватись, а повертатимуться як нез’ясовані надходження.

1. Реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів по Київській області

2. Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Київській області

3. Символи рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Київській області

4. Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666, із змінами та доповненнями

До уваги платників податків – резидентам, які мають об’єкти оподаткування з місцезнаходженням та тимчасово окупованій території України!

Головним управлінням Державної казначейської служби у Херсонській області з 01.03.2021 відкрито рахунки за надходженнями до місцевих бюджетів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя для сплати боргів з місцевих податків та зборів, що виникли до дати початку тимчасової окупації, визначеної Законом України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”.

Інформація про реквізити відкритих рахунків розміщена на веб-порталі Головного управління ДПС у Херсонській області, в рубриці “Бюджетні рахунки”


ДІЗНАЙСЯ СВІЙ РАХУНОК У ТРИ КЛІКИ!!