Головне управління ДПС
у Київській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

У ГУ ДПС у Київській області відбулось засідання Громадської ради

опубліковано 23 грудня 2020 о 11:01

22 грудня 2020 року  в Головному управлінні ДПС у Київській області у режимі відеоконференцзв’язку відбулось засідання Громадської ради.   Участь у засіданні Громадської ради взяли начальник ГУ ДПС у Київській області Олена Виноградова та провідні фахівці служби.

Олена Виноградова повідомила присутніх щодо реорганізації структури податкової служби та щодо змін у зв’язку з переходом до єдиної юридичної особи, а також про підсумки роботи органів ГУ ДПС у Київській області за січень - листопад 2020 року.

Далі вона інформувала учасників засідання про зміни, внесені до Податкового Кодексу та інших законів України, спрямовані на  соціальну підтримку платників податків та застрахованих осіб на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених для запобігання поширенню коронавірусної  хвороби COVID-19.

Під час роботи обговорили питання  застосування РРО/ПРРО, зокрема, начальник відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління податкового аудиту Максим Кишеня ознайомив присутніх зі змінами,  внесеними Законом України від 01.12.2020  №1017 щодо відтермінування  застосування РРО/ПРРО  платниками єдиного податку ІІ-ІУ та про зміни у застосуванні штрафних санкцій у сфері застосування РРО.

Щодо проблемних питань реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних учасників інформував начальник відділу аналітики податкових ризиків управління податкового адміністрування Роман Харченко.

У свою чергу, заступник начальника управління контролю за підакцизними товарами Аліна Приходько  розповіла членам Громадської ради стосовно ліцензування збереження пального. 

Фахівці  ГУ ДПС області відповіли на запитання  членів Громадської ради.

На засіданні  також було розглянуто питання пролонгації діяльності Громадської ради до закінчення її каденції. Учасники заходу одностайно  схвалили це рішення. Таким чином, діюча (чинна) при ГУ ДПС у Київській області Громадська рада у такому ж складі із 12 осіб  діятиме до завершення дворічного терміну.