Територіальні органи ДПС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Фахівцями центрів обслуговування платників Броварського управління ГУ ДПС у Київській області з початку 2019 року надано понад вісімнадцять тисяч адміністративних послуг

07.11.2019

Робота працівників управління націлена на оперативне та якісне виконання сервісних функцій.

Протягом січня-жовтня 2019 року в Броварському та Славутицькому  центрах обслуговування платників громадяни та представники бізнесу отримали 16539 адміністративних послуг, ще 2302 послуги були отримані платниками в електронному вигляді.

Зокрема, за цей період видано 5928 карток платників податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників. Видано 1877 довідок - відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників  про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, надано 2335  витягів з реєстру платників єдиного податку, проведено реєстрацію  платниками єдиного податку 2216 суб’єктів  господарювання.

Крім вищезазначеного, фахівці ЦОПів зареєстрували  1830  книг  обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, 1580 книг обліку розрахункових операцій  та 535 реєстраторів розрахункових операцій. Протягом січня-жовтня поточного  року надано 1918 довідок про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

В приміщеннях ЦОПів,  співробітники Броварського управління ГУ ДПС у Київській області надають усні консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства.

Перелік всіх адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на інформаційних стендах в приміщеннях ДПІ та на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області.

Броварське управління