Територіальні органи ДПС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Фахівцями центрів обслуговування платників Броварського управління ГУ ДПС у Київській області за 2019 рік надано понад 22 тисячі адміністративних послуг

09.01.2020

Робота працівників управління націлена на оперативне та якісне виконання сервісних функцій.

Протягом 2019 року в Броварському та Славутицькому  центрах обслуговування платників громадяни та представники бізнесу отримали 19613 адміністративних послуг, крім того, 2847 послуг були отримані платниками в електронному вигляді.

Зокрема, за цей період видано 7058 карток платників податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників. Видано 2153 довідки - відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників  про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, надано 2767 витягів з реєстру платників єдиного податку, проведено реєстрацію  платниками єдиного податку 2716 суб’єктів  господарювання.

Крім вищезазначеного, фахівці ЦОПів зареєстрували  2166  книг  обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, 1900 книг обліку розрахункових операцій  та 647 реєстраторів розрахункових операцій. Протягом минулого року надано 2352 довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

В приміщеннях ЦОПів,  співробітники Броварського управління ГУ ДПС у Київській області надають усні консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства.

Перелік всіх адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на інформаційних стендах в приміщеннях ДПІ та на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області.

Броварське управління