Територіальні органи ДПС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Фахівцями центру обслуговування платників Броварської ДПІ протягом минулого місяця надано відвідувачам понад 1,5 тисячі безоплатних адміністративних послуг

08.10.2020

Так, за вересень ц.р. платникам видано 580 карток платників податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, за відповідними запитами 91 громадянину видані  відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Протягом минулого місяця, проведено реєстрацію  платниками єдиного податку 276 суб’єктів  господарювання,  надано 155 витягів з реєстру платників єдиного податку, проведено  реєстрацію 101 книги обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку.

Крім вищезазначеного, фахівці ЦОПу в вересні  ц.р. зареєстрували   234 реєстратори розрахункових операцій та 88 книг обліку розрахункових операцій.

Нагадуємо, перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua.

Інформацію з питань режиму роботи ЦОПу Броварської ДПІ та надання адміністративних послуг можна отримати за телефоном (04594)7-20-90.

Звертаємо увагу платників податків, що при відвідуванні  Центру обслуговування платників необхідно дотримуватись правил рекомендованих МОЗ та надавати перевагу отриманню послуг в онлайн – режимі використовуючи можливості сервісу «Електронний кабінет».

Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.

 

Броварська ДПІ