У Фастівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області проведено онлайн зустріч у форматі відеоконференцзв’язку на платформі ZOOM з представниками Кожанської селищної територіальної громади на тему «Особливості застосування РРО/ПРРО та відповідальність за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
Під час зустрічі сторони обговорили зміни до Закону України від 06.07.1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», внесені Законом України від 30.06.2023 року № 3219-IX.
Зокрема, наголошено на поновленні з 01.10.2023 року відповідальності за невикористання РРО/ПРРО або порушення порядку здійснення розрахункових операцій для всіх категорій платників, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, крім порушень, вчинених на територіях бойових дій та тимчасово окупованих територіях,
Податківці детально розповіли про переваги застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій:
· можливість використання безкоштовного програмного забезпечення від ДПС;
· необмежений термін використання;
· можливість відправляти фіскальні чеки покупцям в електронному вигляді;
· швидка реєстрація та встановлення програмного забезпечення безпосередньо на сайті ДПС через електронний кабінет платника;
· автоматичне формування Z-звіту.
За результатами зустрічі представникам Кожанської селищної територіальної громади надані пам’ятки щодо особливостей застосування РРО/ПРРО для розміщення на інформаційних ресурсах громади.
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast