Нещодавно відбулась зустріч Олени Дупай, начальниці Бориспільської ДПІ ГУ ДПС у Київській області, та представниками Бориспільської міської ОТГ на тему: «Реєстрація РРО/ПРРО та поновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
Під час цієї зустрічі були обговорені важливі питання, такі як нарахування мінімального податкового зобов‘язання фізичним особам – громадянам, а також умови та строки сплати.
Крім того, учасники детально зупинилися на актуальних питаннях, пов’язаних із реєстрацією та використанням реєстраторів розрахункових операцій та використання електронних сервісів ДПС України.
Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast
Бориспільська ДПІ