Фахівці Богуславської ДПІ ГУ ДПС у Київській області продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу, знайомлячи платників з особливостями використання РРО/ПРРО та з відповідальністю за порушення, допущені у сфері їх застосування.
СГ повідомляють про поновлення застосування штрафних санкцій до порушників законодавства у сфері розрахункових операцій з 01 жовтня 2023 року та наголошують на обов’язковість застосування реєстраторів всіма платниками єдиного податку ІІ-ІУ груп, діяльність яких пов’язана зі сферою торгівлі, громадського харчування та послуг.
Під час зустрічей та семінарів, сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія» платники отримують консультації щодо порядку використання РРО/ПРРО, також для них проводять тренінги та практикуми з питань реєстрації програмних РРО.
Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast