У Центрі обслуговування платників Таращанської державної податкової інспекції Головного управління Державної податкової служби у Київській області податківці ознайомили платників із новаціями у податковому законодавстві.
Цього разу розповіли присутнім про оподаткування благодійної допомоги, яка надається благодійниками – резидентам, а також оподаткування благодійної допомоги, наданої міжнародними благодійними організаціями (їх філіями та представництвами).
Крім того, на зустрічі присутніх докладно ознайомили із новими вимогами Закону України від 30.06.2023 №3219-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану". Також було наголошено на відновленні відповідальності за порушення порядку застосування РРО. На зустрічі були надані відповіді на низку актуальних запитань, пов'язаних з реєстрацією як апаратних, так і програмних реєстраторів розрахункових операцій.
Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast
Таращанська ДПІ