У Богуславській ДПІ нещодавно відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія», під час якого в.о. начальника ДПІ Лариса Ходаківська роз’яснила платникам порядок отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетом та сплати єдиного внеску.
Також платники отримали інформацію щодо заповнення реквізитів платіжної інструкції під час сплати бюджетних/небюджетних платежів.
Податківець відповіла на запитання суб’єктів господарювання стосовно теми заходу, детально розібравши кожну ситуацію, з якою звернулися представники бізнесу.
Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області
https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast