З початку року малий та середній бізнес сплатив майже 946 млн грн єдиного податку. Такі дані навела начальник ГУ ДПС у Київській області Олена Виноградова. Вона також зазначила, що цей показник на 17% або 138 млн грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року.
У структурі надходжень традиційно питому вагу має сума, сплачена фізичними особами – підприємцями: за період січень-квітень до місцевих бюджетів надійшло 779,5 млн грн з темпом приросту 20% або 32 млн грн.
Платники єдиного податку-юридичні особи (ІІІ група) забезпечили бюджетам територіальних громад 102 млн грн, збільшивши показник на 17%. У грошовому еквіваленті цей приріст дорівнює 14,6 млн грн.
У свою чергу, сільгоспвиробники-спрощенці спрямували до казни майже 65 млн грн.
Найбільші суми забезпечили суб’єкти господарювання, які ведуть свою діяльність на території Бучанського району – 284 млн грн, Білоцерківського – 156 млн грн та Броварського – 132 млн грн.
Загалом на території пристоличного регіону зареєстровано 85 225 тисяч фізичних осіб-підприємців та 8 113 – юридичних осіб-спрощенців.