Фахівцями відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Київській області постійно вживаються невідкладні заходи спрямовані на очищення роздрібного ринку підакцизної продукції від фальсифікованих (контрабандних) тютюнових виробів та алкогольної продукції.
Днями в ході перевірки торгівельного об’єкту у Києво-Святошинському районі Київської області викрито факт реалізації алкогольних напоїв вітчизняного виробництва без отримання відповідної ліцензії та допуску до роботи найманого працівника без оформлення трудових відносин.
Порушення зафіксовані актом перевірки та протоколом про адміністративне правопорушення. До ФОП застосовані штрафні/фінансові санкції в сумі понад 35 тис. грн.
Співробітниками управління протидії економічним правопорушенням ГУ ДФС у Київській області з незаконного обігу вилучено алкогольні напої в асортименті на орієнтовну суму 17,6 тис. гривень.