Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу платників податків, що з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, задля мінімізування контактів, необхідно використовувати можливість отримання послуг в електронній формі, зокрема, через Електронний кабінет платника.
За допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет» забезпечується цілодобове надання спектру безкоштовних електронних послуг без відвідування центрів обслуговування платників, забезпечується в режимі реального часу доступ до інформації з реєстрів та електронних систем.
З метою інформування платників у відповідному розділі Електронного кабінету розміщуються інформаційні повідомлення стосовно максимального використання дистанційного формату спілкування з контролюючими органами.
Для надання допомоги платникам податків у розділі «Новини» відкритої частини Електронного кабінету розміщено серію відеоуроків, в яких роз’яснюється як правильно користуватися електронними сервісами.
Електронні ключі для входу до приватної частини Електронного кабінету можна отримати у будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів а також в режимі on-line через Privat 24 (для клієнтів АТ КБ Приватбанк) > Усі послуги > Бізнес > Електронний цифровий підпис, там же розміщено відеоінструкцію за посиланням: https://privat24.privatbank.Ua/p24/web/#acsk