До місцевих бюджетів Київщини землевласники та користувачі спрямували 105,2 млн грн плати за землю, що перевищує надходження січня 2021 року на 5% або 4,8 млн грн.
Традиційно питому вагу у розрізі категорій платників має внесок юридичних осіб. Станом на 1 лютого поточного року компанії та підприємства сплатили 95,7 млн грн, збільшивши показник на 3% або 2,6 млн грн. Фізичні особи, у свою чергу, забезпечили бюджетам громад 9,5 млн грн. Такий показник зріс на 30%, що у грошовому еквіваленті дорівнює 2,2 млн грн додаткових коштів.
Найбільші суми плати за землю надійшли від користувачів земельних угідь таких громад:
Броварська міська ТГ (Броварський район) – 9,6 млн грн;
Білоцерківська міська ТГ (Білоцерківський район) – 5,7 млн грн;
Вишнева міська ТГ (Бучанський район) – 5,1 млн грн;
Бучанська міська ТГ (Бучанський район) – 4,3 млн грн;
Петрівська сільська ТГ (Вишгородський район) – 4,1 млн грн.