Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Електронний сервіс ДПС «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» допоможе перевірити надійність ділового партнера

, опубліковано 06 листопада 2020 о 13:26

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що платники податків можуть перевірити надійність їхнього ділового партнера, його сумлінність у сплаті податків скориставшись електронним сервісом ДПС «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера».

Електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» розміщений на офіційному вебпорталі ДПС на головній сторінці вебпорталу (https://tax.gov.ua/businesspartner).

Користувач має ввести відому інформацію про платника податків (код за ЄДРПОУ для юридичних осіб, або реєстраційний номер облікової картки платника податків чи серію та/або номер паспорта для фізичних осіб) в одне з полів або в обидва поля і система здійснить пошук у базах даних, доступних для публічного використання та повідомить про результати пошуку з зазначенням інформації щодо відсутності або наявності боргу у платника податків.

У полі «Податковий номер» зазначається код за ЄДРПОУ/реєстраційний номер облікової картки платника податків/серія та/або номер паспорта (для фізичних осіб – платників податків, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати платежі за серією та/або номером паспорта).

У полі «Найменування/прізвище, ім’я, по батькові платника податків» вказується повністю точна назва платника податків.

Оновлення інформації на сайті щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом (про наявність заборгованості) відбувається щоденно, крім вихідних та святкових днів, після проведення розрахунків зведених показників в центральній базі даних за результатами попереднього банківського дня.