Головне управління ДПС
у Київській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Про роботу Центрів обслуговування платників на територіях, віднесених до «червоного» рівня епідемічних показників

, опубліковано 10 листопада 2020 о 16:25

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що з метою  забезпечення належного виконання вимог п.3 постанови Кабінету Міністрів України  від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження  посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненого  коронавірусом SARS-CoV-2», у зв’язку з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  від 06.11.2020 про встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID - 19 у містах  Васильків, Обухів, Переяслав, Фастів та у Баришівському, Кагарлицькому, Миронівському, Обухівському районах, роботу Центрів обслуговування платників (далі - ЦОП) Васильківської, Обухівської, Переяславської, Фастівської, Баришівської, Кагарлицької, Миронівської ДПІ призупинено.

Наразі надання адміністративних послуг зазначеними ЦОП здійснюється  виключно в  онлайн-режимі. В окремих випадках послуги надаються за попереднім записом.

Графік роботи всіх ЦОП Київщини:

Понеділок - четвер з 8:00 до 17:00

П’ятниця з 8:00 до 15:45 год.

 Обідня перерва з 12:00 до 12:45год.

Надання адміністративних послуг у ЦОП здійснюється за таким графіком:

З 10:00 хв. до 17:00 (у п’ятницю  до 15:45).

Субота, неділя - вихідний.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням  www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Підписуйтеся на telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua