Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Підписано Меморандум про партнерство та співробітництво між ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників Київської області» та ГУ ДПС у Київській області

, опубліковано 03 грудня 2020 о 15:57

У  Головному управлінні ДПС у Київській області сьогодні відбулась чергова зустріч з платниками податків - сільськогосподарськими товаровиробниками області.

Захід проходив   під головуванням   в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександра Загорського. Участь у ньому також взяв участь Перший заступник начальника Володимир Луговський та провідні фахівці податкової служби Київщини.

Аграрний бізнес на сьогоднішній зустрічі представляв  голова громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Київської області» Олександр Чубук та керівники фермерських господарств Київщини.

Під час зустрічі обговорили актуальні питання, пов’язані із реєстрацією  податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, причини зупинення реєстрації, критерії ризиковості платників та  дії платника у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН. Податківці фахово пояснили представникам підприємств агропромислового комплексу області особливості заповнення Таблиці даних платника, нюанси подання копій документів  та пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у ПН/РК.

Наступною частиною  заходу стало підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво між ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників Київської області» та Головним управлінням Державної податкової служби у Київській області.

Документ укладено з метою розбудови  конструктивної взаємодії та співробітництва, створення  сприятливих умов для розвитку підприємництва та формування партнерських відносин  між платниками та податковою службою.

Також сторони Меморандуму погодили співпрацю у проведенні масово-роз’яснювальної, навчальної та консультативної роботи, спрямованої на формування високої податкової культури громадян.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням  www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» 
https://t.me/infoTAXbot

Підписатись на телеграм-канал ДПСhttps://t.me/tax_gov_ua