Головне управління ДПС
у Київській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Де фізична особа може сплатити майнові податки?

, опубліковано 26 квітня 2021 о 13:53

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що майнові податки: податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та плата за землю сплачуються фізичними особами за місцем розташування об’єкта/об’єктів оподаткування, а транспортний податок -  за місцем реєстрації об’єкта оподаткування, протягом 60 днів з дня вручення податкового повідом­лення-рішення (ППР).

Фізичні особи  можуть  сплатити податки і збори в установах банків та в  поштових відділеннях.

У разі проживання осіб у сільській (селищній) місцевості, вони можуть сплачувати податки і збори через каси сільських (селищних) рад, або рад об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за квитанцією про прийняття податків і зборів, форма якої встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики –  це встановлено п.57.5 ст.57 ПКУ.

Форма квитанції про прийняття податків і зборів затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 №714 "Про затвердження форми Квитанції про прийняття податків і зборів".

Нові реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів розміщено  на офіційному субсайті  ГУ ДПС у Київській області за  посиланням: http://kyivobl.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/, а також у  центрах обслуговування платників територіальних органів ГУ ДПС у Київській області.