Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Таблиця даних платника ПДВ убезпечить від блокування реєстрації ПН/РК

, опубліковано 12 травня 2021 о 13:40

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що таблиця даних платника податку містить інформацію про специфіку діяльності платника ПДВ і   може подаватися до податкових органів  без факту зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування (далі - ПН/РК) в ЄРПН.

Таблиця даних є зведеною інформацією, вона подається платником ПДВ до податкового органу, щодо:

-кодів видів економічної діяльності платника податку згідно з КВЕД

-кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД

-та/або кодів послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, що постачаються та/або придбаваються (отримуються) платником податку, ввозяться на митну територію України.

Таблиця даних подається з поясненнями де вказуються  вид діяльності з  посиланням на податкову та іншу звітність щодо сплати податків до бюджету, також рекомендовано  зазначати економічну складову отримання доходів, відомості про основних постачальників та покупців, штатну чисельність працівників, відомості про наявність основних засобів (ф.20-ОПП), документи складського обліку (інвентаризаційні описи, оборотно-сальдові відомості, тощо) щодо залишків готової продукції та сировини, а для сільськогосподарських товаровиробиків - інформацію про наявність земельних ділянок, статистичну звітність 29сг, 4сг, 21сг, 37сг. 

Пояснення з інформацією про діяльність платника  подається у вигляді прикріпленого до Таблиці додатка.

Таблиця з поясненнями протягом 5 робочих днів після її отримання розглядається комісією регіонального рівня і приймається рішення про її врахування або неврахування.

Якщо Таблицю даних буде враховано, то надалі, коли за результатами перевірки ПН/РК буде визначено, що у них відображена операція з товаром за кодом  УКТ ЗЕД або послугою за кодом ДКПП, зазначеними у Таблиці, реєстрація таких ПН не зупиняється.

Отже, подання Таблиці даних  убезпечить платника від факту зупинення реєстрації ПН/РК за ідентичними операціями - за умови правильного заповнення Таблиці та її прийняття ДПС, у подальшому реєстрація податкових накладних із зазначеними кодами згідно з УКТ ЗЕД/ДКПП не буде зупинятися.

Таблиця даних  допомагає попередити блокування ПН/РК у разі незбігу кодів придбання товарів/послуг і кодів постачання (виготовлення) товарів/послуг з УКТ  ЗЕД / ДК 016-2010.

 Після подання Таблиці при складанні ПН/РК коди товарів згідно з УКТ ЗЕД або коди послуг згідно з ДКПП мають вказуватися на рівні тих знаків (цифр), які були вказані у поданій Таблиці.