Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

До бюджетів громад Київщини малий та середній бізнес спрямував більше 2 млрд грн

, опубліковано 12 жовтня 2021 о 08:43

Малий та середній бізнес збільшив сплату єдиного податку на 24% порівняно з відповідним показником минулого року. Про це повідомила начальник ГУ ДПС у Київській області Олена Виноградова. Так, вона зазначила, що наразі до місцевих скарбниць від платників Київщини надійшло 2,1 млрд грн єдиного податку. При цьому, додатково бюджети регіону отримали 395 млн грн. 

Питому вагу у сплаті єдиного податку – 85% із загальної суми – забезпечили фізичні особи-підприємці, спрямувавши до казни 1,7 млрд грн. Цей показник на 27% або 361 млн грн перевищує минулорічний в аналогічному періоді.  

Юридичні особи (ІІІ група) сплатили 225 млн грн з темпом приросту 26% до січня - вересня 2020 року. Додатково до бюджетів громад Київщини надійшло 46 млн гривень. Сільгоспвиробники-спрощенці сплатили 127 млн грн за три квартали поточного року.

Окремо Олена Виноградова повідомила, що найбільші суми єдиного податку забезпечили суб’єкти господарювання Бучанського району – 620 млн грн, Білоцерківського – 336 млн грн та Броварського району – 286 млн грн.