Головне управління ДПС
у Київській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

До бюджетів громад столичного регіону надійшло майже 12 млн грн турзбору

, опубліковано 24 листопада 2021 о 12:30

За 10 місяців 2021 року до бюджетів територіальних громад столичного регіону надійшло майже 12 млн грн туристичного збору. Про це повідомила начальник податкової служби Київщини Олена Виноградова. «Київська область стає дедалі привабливішою для подорожей, про що свідчить сума податку, сплачена до казни громад. Показник надходжень туристичного збору за період січень – листопад на 50% перевищує минулорічний за  відповідний термін». Окремо очільник податкової служби Київської області повідомила, що юридичні особи спрямували до скарбниць регіону 8,2 млн грн, фізичні особи, у свою чергу, - 3,7 млн грн.

Найбільші суми туристичного збору забезпечили платники Бучанського району – 7,2 млн грн, Бориспільського та Вишгородського – 2 та 1 млн грн відповідно. 

Нагадаємо, податкові агенти сплачують збір за своїм місцезнаходженням щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк та відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал. Сплачувати можна авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому - до 28 (29) включно) на підставі рішення відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад.

Податкові агенти, які сплачують збір авансовими внесками, відображають у податковій декларації за звітний (податковий) квартал суми нарахованих щомісячних авансових внесків. Остаточна сума збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал (з урахуванням фактично внесених авансових платежів), сплачується такими податковими агентами у строки, визначені для квартального звітного (податкового) періоду.