Минулого тижня в рамках творчо-соціального простору «Екосистема ДПС» податківці Київської області долучилися до проведення благодійних ярмарків «День святого Миколая - ми разом», провівши низку творчих заходів. На ярмарках були представлені роботи творчих дітей, а також їхніх батьків-працівників податкової служби: вироби з дерева, в’язані іграшки, вишивка, плетіння, картини, вироби юних винахідників.
А після цього напередодні свята працівники ДПІ ГУ ДПС у Київській області завітали з подарунками до дитячих будинків, центрів соціальної підтримки дітей та сімей та центрів психологічної реабілітації дітей, які опинились у складних життєвих умовах.