Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Внесок платників Київщини до місцевих бюджетів складає більше 4 мільярдів гривень

, опубліковано 08 березня 2023 о 12:19

До місцевих бюджетів з початку року платники Київщини спрямували  4,1 млрд грн. Про це повідомила Юліана Козаченко, в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області. За наданою інформацією темп приросту до фактичних надходжень січня-лютого 2022 року  складає 14%, що у грошовому еквіваленті дорівнює 508 млн грн додаткових коштів. 

Читати також: На підтримку Збройних сил України платники Київщини спрямували 188 млн грн. До Державного бюджету від платників Київщини надійшло 2,9 млрд грн.

У розрізі основних платежів питому вагу у загальній сумі надходжень має сплата податку на доходи фізичних осіб. Зазначено, що за два місяці 2023 року зі своїх доходів жителі пристоличного регіону забезпечили 2,7 млрд грн, збільшивши показник на 22% або 485 млн грн порівняно з аналогічним показником минулого року. 

Суб’єкти господарювання спрощеної системи оподаткування забезпечили місцевій казні 741 мільйон гривень єдиного податку. Від плати за землю скарбниці Київщини отримали на 28% більше, аніж торік у січні-лютому: станом на 1 березня землевласники та орендарі сплатили 275 млн грн, що перевищує показник аналогічного періоду минулого року на 59 млн грн.   

Сплата податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, принесла місцевим бюджетам  138 млн грн, що на 11% або 14 млн грн більше за суму, сплачену у січні-лютому минулого року. Збільшили суму надходжень і власники елітних автомобілів, забезпечивши 1,6 млн грн транспортного податку з темпом приросту 3% або 51 тис грн. З реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів до місцевих бюджетів надійшло 89 мільйонів гривень акцизного податку. 

Раніше Державна податкова служба України повідомляла про особливості визначення «першого» та «наступного» порушення, пов’язаного із неналежним застосуванням РРО/ПРРО

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Приєднатись до офіційного каналу ДПС у Телеграм: t.me/tax_gov_ua

Повідомити про порушення податкового законодавства можна за допомогою чат-бота «StopViolationBot»