Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Зустріч з громадськістю та бізнесом у Білоцерківській ДПІ ГУ ДПС у Київській області на тему «Аспекти одноразового (спеціального) добровільного декларування та новації застосування програмних РРО»

опубліковано 10 вересня 2021 о 09:15

Зустріч з громадськістю та бізнесом у Білоцерківській ДПІ ГУ ДПС у Київській області на тему «Аспекти одноразового (спеціального) добровільного декларування та новації застосування програмних РРО».

У засіданні візьмуть участь начальниця Білоцерківської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Наталія КОНОВАЛ, начальниця Білоцерківського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб  ГУ ДПС у Київській області Оксана ЧУСТІЛЬ.

Зустріч відбудеться 10 вересня 2021 року о 10 год. 00 хв. за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. Спартаківська, 15 к. 301.

Контактний телефон: (0456)391227.

ГУ ДПС у Київській області