Головне управління ДПС
у Київській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Кампанія декларування: за перший місяць задекларовано більше 217 млн грн доходу

, опубліковано 15 лютого 2021 о 15:32

За результатами першого місяця кампанії декларування доходів, отриманих у 2020 році, жителі пристоличного регіону подали 815 декларації, зазначивши дохід на загальну суму 217,1млн грн.  З цієї суми до бюджету надійде 3,8 млн грн ПДФО та 0,7 млн грн військового збору. «Цьогоріч мешканці області стали більш активно звітувати про свої доходи: минулого року станом на 15 лютого було подано 735 декларацій. При цьому задекларована сума становила 157 млн грн проти цьогорічних 217 млн грн», - коментує заступник начальника Валерія Буділовська.

Вона також повідомила, що мешканці Київщини з доходом більше мільйона гривень подали 39 декларацій, у яких вказали суму 97 млн грн. Прогнозовано до бюджету надійде 1,1  млн грн ПДФО та  0,2 млн грн військового збору. Минулого року у відповідному періоді було подано 27 декларацій із зазначеним доходом 54 млн грн.

Правом на отримання податкової знижки вже скористалося 326 громадян,які подали відповідні декларації на сумудо повернення 1,8 млн грн. Традиційно найбільша кількість декларацій подана дляотримання податкової знижки на навчання.Нагадуємо, що повернення грошей здійснюється протягом 60 календарних днів після подання декларації.Буділовська підкреслила, якщо платник виявив суми, які не були враховані у поданій  декларації для отримання знижки,то він може подати нову декларацію з типом «Звітна нова» по 31 грудня включно.

Дізнавайтеся про всіноваціїподатковогозаконодавства на офіційнійсторінці ГУ ДПС у Київськійобласті у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогоюсервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua