Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Декларування податку на прибуток підприємств за І квартал 2023 року завершується 10 травня

, опубліковано 03 травня 2023 о 13:06

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що 10 травня 2023 року є останнім днем  подання податкової декларації з податку на прибуток  підприємств за І квартал 2023 року -  п.п.49.18,2 п.49.18 ст.49 та п.137.4 ст.137 Податкового кодексу України. 

Кампанія декларування податку на прибуток за І квартал 2023 року триває з 01 квітня 2023 року по 10 травня 2023 року (включно).

Сплатити податкові зобов’язання з податку на прибуток  потрібно не пізніше 22 травня 2023 року.

Інформуємо, що отримати інформацію стосовно банківських реквізитів для сплати податку на прибуток платники мають можливість в меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету. При зверненні до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема, бюджетний рахунок на поточну дату.

Платники податку на прибуток  Київщини можуть дізнатись реквізити рахунків на субсайті ГУ ДПС у Київській області за посиланням https://kyivobl.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/.

Крім того, інформація про реквізити рахунків, відкритих в органах Казначейства в розрізі адміністративно-територіальних одиниць України, оприлюднена на офіційному вебпорталі ДПС в рубриці Головна/Рахунки для сплати платежів (https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/), а    .
Також платники податку на прибуток (у т. ч. новостворені) для отримання банківських реквізитів з метою сплати податку на прибуток можуть звернутися до органу ДПС за основним місцем обліку.

Залишаємось на зв’язку: 
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast