Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Бізнес Київщини спрямував до Державного бюджету 993 млн грн податку на прибуток підприємств

, опубліковано 08 травня 2023 о 16:19

За повідомленням Юліани Козаченко, в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області, бізнес Київщини спрямував до Державного бюджету 993 млн грн податку на прибуток підприємств. Зазначено, що такий показник на 73% перевищує надходження аналогічного періоду минулого року, що у грошовому вираженні дорівнює 419,4 млн грн додаткових для казни коштів. 

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що 10 травня 2023 року спливає термін подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств за І квартал 2023 року. Сплатити податкові зобов’язання з податку на прибуток потрібно не пізніше 22 травня 2023 року.

Отримати інформацію стосовно банківських реквізитів для сплати податку на прибуток платники мають можливість в меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету. При зверненні до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема, бюджетний рахунок на поточну дату.

Платники податку на прибуток Київщини можуть дізнатись реквізити рахунків на субсайті ГУ ДПС у Київській області за посиланням https://kyivobl.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/.