Головне управління ДПС
у Київській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Наказ ГУ ДПС у Київській області від 29.01.2020 №224 "Про набори даних, які підлягають оприлюдненню (оновленню) у формі відкритих даних"

опубліковано 30 січня 2020 о 12:23

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 НАКАЗ

 

29.01.2020                                                                                  №224

Про набори даних, які підлягають оприлюдненню (оновленню) у формі відкритих даних

 

На виконання вимог пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України  від 17 квітня 2019 року № 409 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних», пункту 24 Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835  (зі змінами) (далі – Положення), статті 10¹ Закону України «Про доступ до публічної інформації»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню (оновленню) у формі відкритих даних, і відповідальних структурних підрозділів ГУ ДПС у Київській області, що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів ГУ ДПС у Київській області забезпечити надання до Управління податкових сервісів:

2.1. наборів даних, які підлягають оприлюдненню (оновленню) у формі відкритих даних, згідно з додатком, затвердженим цим наказом;

2.2. паспорта набору даних (пункт 7 Положення) та структури набору даних (пункт 2 Положення), які підлягають оприлюдненню (оновленню) у формі відкритих даних і у форматах, визначених пунктом 8 Положення, та надалі у разі внесення змін до таких даних;

2.3. відомостей про зміну відповідальних осіб, зазначених у паспорті набору даних, які підлягають оприлюдненню (оновленню) у формі відкритих даних. 

Термін – постійно.

3. Визначити відповідальними особами за:

завантаження наборів даних на Єдиний державний вебпортал відкритих даних (data.gov.ua) та на субсайт територіальних органів ДПС у Київській областіофіційного вебпорталу ДПС(kyivobl.tax.gov.ua)  Пахомову Олену Ігорівну - заступника начальника управління – начальника відділу розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації управління податкових сервісів ГУ ДПС у Київській області, яка на підставі отриманої від структурних підрозділів ГУ ДПС у Київській області інформації, визначеної у пункті 2, здійснює надалі заповнення та подання паспорта набору даних, структуру набору даних та сам набір даних на зазначених інформаційних ресурсах;

оприлюднення (у частині технічного розміщення) на субсайті територіальних органів ДПС у Київській областіофіційного вебпорталу ДПС (kyivobl.tax.gov.ua) інформації, визначеної статтею 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації»,отриманої від структурних підрозділів ГУ ДПС у Київській області – розпорядників такої інформації, Шехтман Тетяну Йосипівну - заступника начальника управління - начальника відділу прес-служби управління комунікацій ГУ ДПС у Київській області.

4.  Управлінню комунікацій (Різник Вікторія) забезпечити розміщення цього наказу на субсайті територіальних органів ДПС у Київській області офіційного вебпорталу ДПС у розділі «Публічна інформація».

5. Покласти персональну відповідальність за підготовку, передачу, актуальність, достовірність та оновлення інформації для наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, на керівників структурних підрозділів ГУ ДПС у Київській області.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

В.о. начальника                                                                                Орест ВІТИК