Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

«Легалізація трудових відносин як запорука соціальних гарантій у майбутньому» - тема вебінару, що відбувся 01 червня 2021 року в Богуславській ДПІ ГУ ДПС у Київській області

опубліковано 02 червня 2021 о 14:11

Легалізація трудових відносин як запорука соціальних гарантій у майбутньому - такою була тема вебінару, що відбувся в Богуславській ДПІ ГУ ДПС у Київській області 01  червня  2021 року у режимі онлайн зв’язку.

У заході взяли участь заступник начальника ГУ ДПС у Київській області Володимир ЛУГОВСЬКИЙ та начальник Богуславської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Вікторія ПІДОПРИГОРА.

Учасників  вебінару інформували про використання офіційних трудових відносин та легалізацію заробітної плати. Слухачам розповіли про переваги застосування офіційних трудових відносин із виплатою легальної заробітної плати, з якої сплачено податки та збори, а також  єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, та про втрату права на отримання виплат із державних страхових фондів  громадянами, які працювали без офіційного оформлення  своєї  праці.