Днями, фахівцями Білоцерківської ДПІ ГУ ДПС у Київській області проведено зустріч-навчання для платників податків на тему: «Декларування доходів громадян, отриманих протягом 2021 року»
Очільниця Наталія Коновал повідомила присутнім, що з початку 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2021 року. За вибором платника податків декларація про майновий стан і доходи подається за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.
Для зручності платників та спрощення процедури декларування доходів громадянами, на офіційному вебпорталі ДПС в Електронному кабінеті у розділі «ЕК для громадян» працює електронний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи». За допомогою цього сервісу можна заповнити декларацію та надіслати її до контролюючого органу в електронному вигляді з копіями первинних документів, зокрема, для використання права на податкову знижку.
Білоцерківська ДПІ