Головне управління ДПС
у Київській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Бучанська ДПІ відповідає на запитання громадян

опубліковано 22 вересня 2022 о 13:44

Бучанська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує громадян, які мають статус внутрішньо переміщеної особи,що вони можуть скористатися правом на податкову знижку на суми коштів, фактично сплачених протягом звітного року, у вигляді орендної плати за договором оренди житла (квартири, будинку).

Для цього необхідно подати до податкових органів декларацію про майновий стан і доходи; копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; копію договору оренди житла* платіжні та розрахункові документи, що підтверджують факт сплати; заяву, в якій зазначені відомості щодо відсутності умов, які не дають право на отримання податкової знижки згідно з нормами законодавства.

Звертаємо увагу, копії зазначених документів надаються разом з податковою декларацією, у тому числі при поданні декларації засобами електронного зв'язку в електронній формі, а оригінали цих документів не надсилаються контролюючому органу, але підлягають зберіганню платником податку.

Умови для отримання податкової знижки, відповідно до яких такі особи та/або члени його сім’ї першого ступеня споріднення:- не мають у власності придатної для проживання житлової нерухомості, розташованої поза межами тимчасово окупованої території України;- не отримують передбачених законодавством України бюджетних виплат для покриття витрат на проживання.

Розмір такої знижки не може перевищувати у розрахунку на календарний рік 30 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного (податкового) року – 180 000 гривень.

Залишаємось на зв’язку:

Контакти гарячих ліній https://kyivobl.tax.gov.ua/kontakti/

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua 

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Приєднатись до офіційного каналу ДПС у Телеграм: t.me/tax_gov_ua

Бучанська ДПІ