З початку поточного року послугами Центру обслуговування платників Васильківської ДПІ скористалося 4085 громадян, яким надано 3662 адміністративні послуги.
Серед них найбільшим попитом користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. З початку року видано 1468 таких карток.
Станом на 1 червня поточного року на обліку у Васильківській ДПІ перебуває 10969 платників податків, з них 4244 юридичних осіб та 6725 фізичних осіб. Протягом січня-травня кількість новостворених суб’єктів господарської діяльності збільшилась на 228 платників.
Працівниками Васильківської ДПІ з початку поточного року опрацьовано 493 заяви про застосування спрощеної системи оподаткування фізичних осіб-підприємців. Сформовано 889 витягів з реєстру платників єдиного податку-фізичних осіб-підприємців.
Крім того, опрацьовано та видано 53 довідки – підтвердження статусу податкового резидента України.
З початку року до Васильківської ДПІ подано платниками 21813 податкових звітів, в тому числі в електронному вигляді 20930 звітів, що складає 96,0 відсотка.
Васильківська ДПІ