За перше півріччя поточного року послугами Центру обслуговування платників Васильківської ДПІ скористалося 5129 громадян, яким надано 4526 адміністративні послуги.
Серед них найбільшим попитом користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За півріччя видано 1468 таких карток.
Станом на 1 липня поточного року на обліку у Васильківській ДПІ перебуває 11042 платників податків, з них 4249 юридичних осіб та 6793 фізичних осіб. Протягом січня-червня кількість новостворених суб’єктів господарської діяльності збільшилась на 301 платник.
Працівниками Васильківської ДПІ з початку поточного року опрацьовано 671 заяву про застосування спрощеної системи оподаткування фізичних осіб-підприємців. Сформовано 1110 витягів з реєстру платників єдиного податку-фізичних осіб-підприємців.
Крім того, опрацьовано та видано 61 довідку – підтвердження статусу податкового резидента України.
З початку року до Васильківської ДПІ подано платниками 23348 податкових звітів, в тому числі в електронному вигляді 22404 звітів, що складає 96,0 відсотка.
Окрім, адміністративних послуг в ДПІ надаються консультативні та інформаційні послуги щодо діючої системи оподаткування, адміністрування єдиного соціального внеску, нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів, користування електронними сервісами ДПС.
Також в Центрі обслуговування платники мають доступ до мережі Інтернет, що дає їм змогу формувати та передавати звітність в електронному вигляді.
Васильківська ДПІ