Станом на 01 липня 2023 року в Сквирській державній податковій інспекції Головного управління ДПС у Київській області перебуває на обліку 729 юридичних осіб та 1197 фізичних осіб - підприємців. У червні місяці зареєстровано 4 юридичні особи та 17 фізичних осіб.
Протягом червня місяця 2023 року працівниками Центру обслуговування платників Сквирської ДПІ надано 72 адміністративні послуги в електронному вигляді. Зареєстровано платником єдиного податку 15 фізичних осіб-підприємців, надано витягів з реєстру платників єдиного податку - 34, видано 155 карток платника податків, 50 відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, зареєстровано 11 реєстраторів розрахункових операцій, 6 книг обліку розрахункових операцій, 2 розрахункові книжки.
За звітний період платниками податків подано 6040 податкової, фінансової та іншої звітності, із них засобами телекомунікаційного зв’язку - 6008 або 99,5%. У паперовому вигляді працівниками Центром обслуговування платників Сквирської ДПІ опрацьовано 32 звіти.
Сквирська ДПІ