Подаківці Києво-Святошинської ДПІ ГУ ДПС у Київській області провели зустріч з фізичними особами-підприємцями безпосередньо на робочих місцях у торгових точках Вишневої ОТГ на тему: «Переваги реєстрації та використання ПРРО, порядок реєстрації РРО/ПРРО».
При проведені зустрічей начальниця податкової інспекції Наталія Волощук інформувала платників податків щодо переваг застосування програмного РРО, роз’яснюючи, що функцію РРО може виконувати будь-який е-пристрій, а саме: смартфон, планшет, ноутбук, в якому встановлюється безоплатна програма від ДПС України у тому числі мобільний застосунок з APPStory для iOS, з Play Market Android. Також податківці докладно розповідали про порядок реєстрації програмного РРО в контролюючим органі.
Крім того, підприємцям надавалась друкована продукція з даного питання.
Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області: https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast
Києво-Святошинська ДПІ