Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Результати діяльності Центру обслуговування платників Переяславської ДПІ

опубліковано 08 лютого 2024 о 15:52

Одним з пріоритетних напрямків роботи Переяславської ДПІ ГУ ДПС у Київській області є створення сприятливих умов для платників податків з метою надання якісних адміністративних, консультативних, інформаційних послуг.

За січень 2024 року Переяславською ДПІ ГУ ДПС у Київській області надано 257 адміністративну послугу. Найбільший попит мала адміністративна послуга з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Протягом  січня  2024 року видано 210 карток платників податків та внесення змін до реєстраційного номера облікової картки платника податків Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, внесено до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта - 2. Видано відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків у кількості -33 довідок.

Також найбільш вагомими є адміністративні послуги по опрацюванню документів платників єдиного податку. Так за період з 01.01.2024 по 31.01.2024 року опрацьовано 64 заяв про застосування спрощеної системи оподаткування та видано 62 витягів з реєстру платників єдиного податку.

Окрім того, за заявами громадян про отримання адміністративних послуг, Переяславською ДПІ видано:

- реєстрація платника податку на додану вартість -6;

- підтвердження статусу податкового резидента України - 3

- витяги з реєстру платника податку на додану вартість – 2.

Протягом січня  2024 року зареєстровано 24 програмних реєстраторів розрахункових операцій, 3 реєстратора розрахункових операцій, 34 книг обліку розрахункових операцій та 6 розрахункових книжок.

Переяславською ДПІ постійно надаються рекомендації з питань використання сервісу ДПС «Електронний кабінет платника». Надається практична допомога щодо подання звітності в електронному вигляді через Електронний кабінет та інші можливості при його використанні.

Нагадуємо, що перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua.

Інформацію з питань режиму роботи Переяславської ДПІ та надання адміністративних послуг можна отримати за телефоном (04567) 5-35-26.

Звертаємо увагу громадян, що отримати якісні адміністративні послуги можливо в онлайн - режимі, використовуючи сервіс «Електронний кабінет платника».

Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: http://kyivobl.tax.gov.ua.

Переяславська ДПІ