Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Результати діяльності Центру обслуговування платників Яготинської ДПІ

, опубліковано 08 лютого 2024 о 15:58

Яготинською ДПІ ГУ ДПС у Київській області створено сприятливі умови для платників податків з метою надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг.  

За січень 2024 року з питань отримання адміністративних послуг до Яготинської ДПІ ГУ ДПС у Київській області звернулось 437 суб’єктів господарської діяльності. Найбільш актуальною (запитуваною) адміністративною послугою є послуга з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків – 233.

Всього за січень 2024 року надано 431 адміністративних послуг, з них:

- видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків – 233;

- видача відомостей з державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми /джерела виплачених доходів та утриманих податків –  106;

- внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта – 3;

- реєстрація платника єдиного податку –20;

- внесення змін до відомостей, що містяться у реєстрі платників єдиного податку – 3;

- надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 38; 

- реєстрація книг обліку розрахункових операцій –2;

- реєстрація РРО та розрахункових книжок – 9;

- реєстрація ПРРО – 11;

- надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 1; 

Працівниками Яготинської ДПІ ГУ ДПС у Київській області постійно проводиться роз’яснювальна робота з питань забезпечення надання електронних сервісних послуг, впровадження податкових новацій та реалізації інших пріоритетних напрямків податкової політики, з питань реєстрації розрахункових операцій/ програмних реєстраторів розрахункових операцій. Також проводиться роз’яснювальна робота з платниками податків щодо використання мобільного застосунку «Моя податкова».

Зокрема протягом січня 2024 року проведено наступні заходи:

•  1 гарячі лінії;

•  1 зустрічі з фізичними особами-підприємцями особами .

•  1 тренінг .

•  1 круглий стіл.

В Центрі обслуговування платників розміщено 6 стендів на яких завжди платники можуть отримати актуальну інформацію, зокрема :

- реквізити бюджетних рахунків;

- зразки заповнення декларацій;

- інформаційні картки адміністративних послуг та зразки заяв для їх отримання;

- зразки заповнення заяв для реєстрації або внесення змін до реєстру платників єдиного податку;

- інформація про порядок звернення громадян та отримання публічної інформації;

- зразки заповнення заяв для отримання кваліфікованого електронного підпису;

- сервіси електронного кабінету платника;

- актуальні новини ДПС та інші.

Перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників Головного управління ДПС у Київській області розміщено на суб-сайті ГУ ДПС у Київській області за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua  у розділі «Діяльність» / «Адміністративні послуги».

Нагадаємо, що Центр обслуговування платників Яготинської ДПІ працює з понеділка по четвер з 08-00 години до 17-00 години, у п’ятницю з 08-00 години до 15год.45 хв., субота та неділя вихідні. Перерва з 12-00 години до 12 год.45 хв.

Інформацію з питань режиму роботи Яготинської ДПІ та надання адміністративних послуг можна отримати за телефоном (04575) 5-51-90, (04575) 5-45-79 або на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua.

Звертаємо увагу громадян, що отримати адміністративні послуги можливо в онлайн – режимі, використовуючи сервіс  «Електронний кабінет платника».

Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua.

Яготинська ДПІ