Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Зустріч з бізнесом на Обухівщині: у фокусі – електронні сервіси ДПС

, опубліковано 04 червня 2024 о 10:26

Під час чергової зустрічі з платниками податків Обухівщини, податківці повідомили їх щодо функціонування Електронного кабінету та інших електронних сервісів в ДПС. 

Платників детально інформували щодо того, як через Електронний кабінет подати звітність або заяву про застосування спрощеної системи оподаткування, надіслати запит та отримати необхідну інформацію від податкових органів, зокрема, відомості про отримані доходи, здійснювати листування з податковими органами в електронному вигляді, переглянути стан розрахунків з бюджетом, а фізичним особам за допомогою меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету, після ідентифікації за допомогою платіжної системи, сплачувати податки платіжною карткою.

Платникам податків роз’яснили переваги подання звітності в електронному вигляді: економія часу, вибір зручного часу для здачі звітності, постійне оновлення програмного забезпечення відповідно до законодавчих змін, автоматичне формування архіву електронних копій звітів, позбавлення необхідності відвідувати Центр обслуговування платників.

Також платників інформували про запровадження ДПС безкоштовного мобільного застосунку «Моя податкова», сервіси якого надають багато можливостей користувачам. 

Такі зустрічі з бізнесом є одним із важливих форматів комунікації податкових органів з платниками, завдяки якому відбувається зворотній зв'язок, який дозволяє  почути проблемні питання платників, оперативно їх вирішити, обмінятись думками, швидко та зручно надати консультаційну допомогу. 

Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області
https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast