Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Вишгородська ДПІ провела практикум – навчання щодо подання податкової декларації на отримання податкової знижки та популяризації електронних сервісів

, опубліковано 05 червня 2024 о 16:30

У Вишгородській ДПІ відбувся практикум з платниками податків на тему: « Популяризація електронних сервісів ДПС України. Порядок подання податкової декларації на отримання податкової знижки через «Електронний кабінет платника податків»».

У навчанні взяла участь в.о. начальника Вишгородської ДПІ Наталія Саханда, яка нагадала учасникам практикуму, що для отримання права на податкову знижку можна подати податкову декларацію до 31 грудня 2024 року, звернувши увагу, що податкова знижка надається виключно фізичним особам, які не є суб’єктами господарювання. Фактично, це документально підтверджена сума витрат громадянина у зв’язку з придбанням товарів, робіт або послуг упродовж одного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного у вигляді заробітної плати. Крім того, податківець зауважила, що громадяни мають можливість подати таку декларацію не відвідуючи податкову інспекцію, а скориставшись «Електронним кабінетом платника» та новим Мобільним застосунком «Моя податкова».

Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua 
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області
https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast