Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Тетіївська ДПІ провела зустріч на тему застосування податкової знижки та електронних сервісів

, опубліковано 02 липня 2024 о 14:47

Фахівцем Тетіївської ДПІ Олексієм Чіхіркіним проведено інформативну зустріч на тему: «Декларування доходів: Право на податкову знижку. Застосування електронних сервісів ДПС України та мобільного застосунку «Моя податкова». Переваги оформлення трудових відносин».

Під час заходу Олексій Чіхіркін детально розповів про алгоритм використання права на податкову знижку, наголосивши на важливості правильного та своєчасного подання декларації про майновий стан і доходи. Він підкреслив, що податкова знижка дозволяє зменшити розмір податку на доходи фізичних осіб, що є значною перевагою для платників податків.

Однією з ключових тем зустрічі стало використання електронних сервісів ДПС України, включаючи мобільний застосунок «Моя податкова». Олексій Чіхіркін продемонстрував можливості цих інструментів, підкресливши їх зручність та ефективність у процесі декларування та сплати податків. 

Також під час заходу було приділено увагу перевагам оформлення трудових відносин. Офіційне працевлаштування не лише забезпечує соціальні гарантії для працівників, але й сприяє прозорості бізнесу та зменшує ризики непередбачених податкових зобов’язань.

Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua 
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області
https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast