У Володарській ДПІ відбулася зустріч з платником податків за участі в.о. начальника ДПІ Ольги Чижик щодо переваг офіційних трудових відносин та електронних сервісів податкової.
Фахівець роз’яснила платнику, що в сучасних реаліях життя, коли в нашій країні триває війна, ми як ніколи повинні об’єднатися задля підтримки нашої держави. Зараз будь-яка допомога є надзвичайно важливою, саме тому нам потрібно працювати та сплачувати податки, підтримуючи цим нашу армію та економіку країни в цілому.
Серед основних переваг для роботодавців щодо легального оформлення трудових відносин з працівниками можна виділити наступні:
1. згуртований, злагоджений колектив із постійних, надійних, творчих та ініціативних людей, в якому всі працюючі спрямовують свої зусилля на покращення кінцевого результату роботи і збільшення прибутків компанії;
2. гарантія матеріальної відповідальності працівника, праця якого передбачає обслуговування товарно-матеріальних цінностей;
3. трудова дисципліна в колективі;
4.можливість у судовому порядку відстоювати свої порушені права та законні інтереси.
Ольга Чижик повідомила платнику, що подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг для платників податків. Звітність можна передати в електронному вигляді до податкової всього за декілька хвилин в результаті чого платники економлять свій час, кошти на придбання бланків звітних документів, отримують гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та оновлення версій форматів документів, які є підставою для нарахування і сплати податків.
Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області
https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblas