Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Миронівській ДПІ проведено чергову зустріч з платниками податків

, опубліковано 25 липня 2024 о 14:01

У  Миронівській ДПІ відбулась зустріч з платниками податків посвячена питанням нарахування плати за землю та мінімального податкового зобов’язання для фізичних осіб.

В.о. начальника ДПІ Тетяна Яблонська надала детальне роз’яснення особливостей визначення та нарахування сум земельного податку  та мінімального податкового зобов’язання фізичним особам у 2024 році.

Увагу платників податків акцентували на  термінах сплати земельного податку та мінімального податкового забов’язання.

Звернули увагу платників  на те, що фізичні особи з використанням кваліфікованого електронного підпису мають можливість переглянути сформовані податкові повідомлення-рішення щодо сум нарахованих їм податкових зобов’язань з плати за землю, мінімального податкового забов’язання в меню «ЕК для громадян» приватної частини Електронного кабінету, вхід до якого здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через вебпортал ДПС.

Продовжуємо інформаційно – роз’яснювальну роботу серед платників податків.

Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua 
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області
https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast