«За підсумками січня-травня 2026 року до бюджетів територіальних громад та обласного бюджету Київщини надійшло 16,8 млрд грн, що на 3,4 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Темп зростання надходжень становить 125,5%», - зазначив начальник ГУ ДПС у Київській області Олександр Двірко.
У травні платники Київщини спрямували до місцевих бюджетів 3,7 млрд грн, забезпечивши додатково 0,7 млрд грн порівняно з травнем 2025 року. Темп росту надходжень склав 125,0 %.