Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Буча: новий Офіс податкових консультантів - перший тиждень роботи

опубліковано 12 вересня 2025 о 13:16

Офіс податкових консультантів у Бучі працює вже тиждень і за цей час підтвердив свою актуальність та затребуваність. Щодня сюди звертаються як підприємці, так і громадяни, отримуючи фахові консультації з питань оподаткування, подання звітності та користування електронними сервісами.

Практика показала, що новий формат став важливим кроком у розвитку партнерських відносин між податковою службою та бізнесом. Для підприємців це — можливість швидко й безкоштовно отримати допомогу від команди досвідчених фахівців, а для податкової — шлях до зміцнення довіри та налагодження ефективнішої комунікації з платниками.

Перший тиждень роботи довів, що Офіс перетворився на простір підтримки та практичних рішень, які допомагають підприємцям рухатися вперед впевнено й без помилок. Це вагомий крок до підвищення податкової культури та розвитку економіки регіону.