Головне управління ДПС
у Київській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Фахівцями центрів обслуговування платників Броварського району з початку року надано відвідувачам понад 6 тисяч безоплатних

опубліковано 29 квітня 2021 о 14:45

Так, працівниками Броварської ДПІ в січні – квітні ц.р. платникам надано 4555 адміністративні  послуги, зокрема, видано 1700 карток платників податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників. За відповідними запитами 583 громадянам видані  відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

З початку року проведено реєстрацію  платниками єдиного податку 948 суб’єктів  господарювання-фізичних осіб та  надано 749 витягів з реєстру платників єдиного податку.

Крім вищезазначеного, фахівці ЦОПу Броварської ДПІ  з початку 2021 року зареєстрували   159  реєстраторів розрахункових операцій та 364 книги обліку розрахункових операцій.

Для зручності платників податків Броварського району, відповідні адміністративні  послуги надаються за місцем  реєстрації платника в ЦОПах Згурівської та Баришівсько-Березанської ДПІ, де з початку року надано понад 1,6 тисяч адміністративних послуг.

Нагадуємо, перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників Головного управління ДПС у Київській області можна переглянути за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua.

Інформацію  з питань режиму роботи ЦОПів Броварського району та надання адміністративних послуг можна отримати за телефоном (04594)7-20-90.

Разом з тим, для забезпечення запобіганню поширенню захворювання на COVID- 19, в чергове, звертаємо увагу громадян що отримати якісні адміністративні  послуги можливо в  онлайн - режимі використовуючи сервіс  «Електронний кабінет».  Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.

Кореспонденцію та звітність можна, також, надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення на адреси ДПІ Броварського району: м. Бровари, вул. Київська буд.286; смт. Баришівка, вул. Київський шлях буд.48; смт. Згурівка, вул.Українська, буд.19.