Головне управління ДПС
у Київській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Засідання «круглого столу» у Фастівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області

опубліковано 19 жовтня 2021 о 08:27

В Фастівській державній податковій інспекції Головного управління ДПС у Київській області днями проведено засідання «круглого столу» під час якого заступник начальника Фастівської ДПІ Роман ДЕМЧЕНКО поінформував учасників заходу  про законодавчі засади проведення одноразового добровільного декларування.

Під час спілкування ДЕМЧЕНКО повідомив, що 1 вересня 2021 року розпочалася кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб та наголосив, що подача одноразової добровільної декларації є правом, а не обов’язком фізичної особи. Декларант звільняється від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності у випадку декларування активів, з яких не сплачено податки.

Під час заходу особливу увагу було приділено алгоритму подання декларації, а також перевагам користування Електронним кабінетом платника, який забезпечує: допомогу при заповненні декларації; отримання інформації щодо заповнення; заповнення та надсилання декларації; відображення реквізитів для сплати та QR-коду; можливість сплати, скориставшись платіжними системами. 

Податківець наголосив, що приклади заповнення Декларації розміщено у банері «Одноразове добровільне декларування» на веб порталі Державної податкової служби України.

Засідання «круглого столу» пройшло в атмосфері взаєморозуміння та поваги і завершилася у форматі «запитання-відповіді».

Фастівський сектор організації роботи