Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Переяславська ДПІ щоденно інформує бізнес про застосування РРО/ПРРО

опубліковано 14 вересня 2023 о 17:22

Фахівці Переяславської ДПІ Головного управління ДПС у Київській області провели низку зустрічей з представниками малого та середнього бізнесу та відповідали на запитання платників під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія».

Наталія Буряк ознайомила відвідувачів Центру обслуговування платників із новаціями внесеними Законом України від 30 червня 2023 року №3219-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану".

Розповіла платникам про особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» з 01 липня 2023 року та з 01 жовтня 2023 року у зв’язку з прийняттям Закону України № 3219-IX.

Наголосила, що у період з 1 серпня 2023 року по 31 липня 2025 року, але не пізніше ніж до дати припинення або скасування воєнного стану на території України, до ФОП, які є платниками єдиного податку та не зареєстровані платниками ПДВ, що здійснюють діяльність з продажу товарів (крім підакцизних товарів, технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів, виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння) або надають послуги, фінансова відповідальність за порушення проведення розрахунків застосовується у зменшених  розмірах. А саме: 

·         25 відсотків вартості проданих з порушенням, товарів (робіт, послуг) – за порушення, вчинене вперше;

·         50 відсотків вартості проданих з порушенням товарів (робіт, послуг) – за кожне наступне вчинене порушення.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua 

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Переяславська ДПІ