Начальниця Славутицької ДПІ ГУ ДПС у Київській області Алла Савенко провела зустріч з фізичними особами-підприємцями за участю Голови ГО « Славутицький міський фонд підтримки підприємництва» Оксани Литвинової з питань реєстрації РРО/ПРРО та поновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
Під час спілкування податківець розповіла про нововведення, які регулюють відносини у сфері проведення розрахункових операцій, а також повідомила про нові правила, за якими мають працювати підприємці, звернувши увагу, що Закон України від 30.06.2023 року № 3219-ХІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» повертає довоєнні умови, тож тепер єдиний податок потрібно сплачувати усім ФО-підприємцям, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, а також поновлює відповідальність за порушення застосування РРО/ПРРО при готівкових розрахунках.
Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області: https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast
Славутицька ДПІ