В рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії, податківці Вишгородської ДПІ Головного управління ДПС у Київській області зустрілися з керівництвом медичного центру «Аміда» та відвідали КНП «Вишгородську ЦРК» Вишгородскої міської ради, щоб ознайомити платників податків з новаціями податкового законодавства щодо застосування РРО/ПРРО.
В ході проведених зустрічей начальниця податкової інспекції Юлія Кобилінська поінформувала присутніх про нововведення , внесені Законом України від 30 червня 2023 року №3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» в частині обов’язкового використання РРО/ПРРО за надання медичних послуг та поновлення з 01.10.2023 відповідальності за порушення вимог Закону України №265 та застосування штрафних санкцій стосовно всіх СГ, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, з повним скасуванням відповідальності за порушення, вчинені з 01.01.2022 до 01.10.2023 року (крім розрахунків при продажі підакцизних товарів, здійсненні діяльності у сферах купівлі/продажу іноземної валюти, діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор).
Платникам податків, які були присутні на зустрічах, податківці надали роз’яснення з актуальних питань оподаткування, тощо.
Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast
Вишгородська ДПІ